אודות

עם תשוקתה לעיצוב והתעניינותה המובהקת ליצירה אמנותית ואדריכלית, לורנס יוצרת חללים חמים, אסתטיים ופונקציונאליים. בעקבות התעדכנותה השוטפת בכל הנוגע למגמות חדשות וחומרים חדשים, היא בחיפוש מתמיד אחר הפרטים המבדילים ליצירת מרחב חיים ייחודי.

לאחר שעבדה בלונדון ובמונטריאול, לורנס חוזרת לתל אביב לפתוח את הסטודיו שלה. מוקפת בצוות מוכשר של מומחים מוסמכים בלתי מתפשר, לורנס היא המעצבת שכולנו מחפשים: יצירתית, נלהבת ורגישה לסביבה, היא זמינה וקשובה ללקוחותיה.

לורנס תצור עבורכם מרחב מחייה או מרחב עבודה חדש, נעים ופונקציונאלי, המשלב את צרכיכם ומגשים את החזון העיצובי שלכם. בידיה, הפרויקט שלכם מתנהל באווירה של אמון הדדי, בצורה קלה וזורמת עם תשומת לב כדי להיענות לציפיותיכם. הרעיונות וההצעות שלכם יהיו חלק בלתי נפרד מתהליך יצירה חדש של חלל הפנים וישלב את היצירתיות שלה כדי להפוך את המרחב למקום שמתאים לכם. היא תדע למצוא עבורכם, בהתאם לרצונכם, את החידושים והטרנדים האחרונים לצורך מילויי מאווייכם. כל זה, בהקפדה יתרה על לוחות זמנים ותקציב מוגדר מראש על ידיכם.

Lawrence

מתוך ראיון עם לורנס פרץ

 "אני מאמינה שהחלל עצמו חייב לא רק למלא את צורכי הלקוח, אלא גם, לרגש את כל המבקרים ברמה אישית. לכל חלל יש קסם ייחודי, עין מקצועית יכולה להפוך את סביבתכם למקום קסום ובעל אנרגיות חדשות המשפיעות באופן חיובי על אורח חייכם. אני מתכננת ומנצלת את כל המרחב בצורה חכמה ויעילה בכדי ליצור מקומות שנוח ונעים להיות בהם לאורך זמן."